stowarzyszenie badań kamiennych kręgów

Węsiory - czerwiec 2013

Kamienne kręgi w Węsiorach przez ostatni rok licząc od polowy 2012 roku zachowują sie dość specyficznie patrząc po katem energii tam generowanych. Do końca 2011 roku kręgi zachowywały sie stabilnie pod względem energii, zdarzały sie niewielkie wahania, ale to było normalne. W połowie 2012 roku zostałem poinformowany przez osobę wracającą z kręgów na parking, ze Strażnik jest wysłany w inny wymiar, tak relacjonowała osoba widząca energie. Przyjąłem to na wiarę i postanowiłem sprawdzić ile jest prawdy w relacji tej osoby. Udałem sie, zatem do kręgu Strażnika wraz z koleżeństwem. Na miejscu okazało, sie że energia kręgu strażnika spadla bardzo mocno, a sam krąg został zasiedlony przez złe energie, które zaburzyły jego prace. Udało sie te złe energie usunąć i przywrócić normalna pracę kręgu. To był dopiero początek walki ze złymi energiami, z tygodnia na tydzień było coraz ciężej, były momenty, że nie mogliśmy sobie z nimi na dłuższą mete poradzić. Trzeba było mocno sie przeciwstawiać. Nawet po silnej burzy pojawiły sie w strażniku dziwne minerały, okazały się negatywne, więc je zostawiliśmy pod kamieniami. Ten stan złych energii trwał do 21 grudnia 2012 r, czyli do dnia końca świata, i tu trzeba sie ze wszystkimi podzielić bardzo ciekawymi zdarzeniami w tym dniu. Czwórka nas zjechała dzień wcześniej do Węsior, żeby dobrze przygotować sie na świt nowego świata, tak przynajmniej głosiło wielu, ezoteryków. 20 Grudnia do samego rana wisiały nad światem ciężkie ołowiane chmury, które miały za zadanie nas zmiażdżyć i zetrzeć w pył. Przybyliśmy na parking jeszcze przed świtem, żeby rozpalić ogień i rozjaśnić mroki nocy, która otulała nas swoim ciężkim ołowianym płaszczem. Wszystkie ciemne siły jakby sprzysięgły sie przeciwko pierwotnemu boskiemu światłu ogniu, i skutecznie tłumiły rozpalenie ogniska. Dopiero przybycie naszych kolegów ogniomistrzów z Kościerzyny Rysia i Grzesia położyło kres bezkarności demonów ciemności, ogień zapłonął wesołym blaskiem i trzaskiem iskier rozświetlając mroki nocy. Dało się zauważyć wyraźny rozdział nocy spowitej w ołów od świtu ubranego w brzask budzącego sie słońca, to był niesamowity widok. Wyraźnie ustępujący stary świat ołowiany, i budzący sie nowy świat pełen słońca i radości. Podczas tego momentu świtu przestawiły sie nam zegarki w kamerach i aparatach. W moim aparacie foto czas cofnął sie o trzy doby, u kolegi czas cofnął sie o 22 godziny, ale o tym fakcie dowiedzieliśmy się dopiero po powrocie do domu. Więc dzień końca świata zaznaczył się ołowianymi chmurami do wschodu słońca, po wschodzie chmury zniknęły i świeciło pięknie słonce.

Początek 2013 roku okazał się być łaskawszym w dobre energie, dopiero od wiosny zaczęło się kolejne fiksowanie kręgów, ale już inaczej. Około miesiąca temu wybrał się w kręgi jeden z moich znajomych i wrócił mocno pokiereszowany energetycznie, był mocno przestraszony tym, czego tam doznał. Trafił prawdopodobnie na jakieś silne promieniowanie energii. Trzeba, zatem przestrzec wszystkich turystów, ze okres aktywności słonecznej jest prawdopodobnie niebezpieczny w pewnych momentach. Trzeba mocno zwracać uwagę na to co się z nami dzieje. Jeżeli poczujemy się źle to lepiej opuśćmy teren kręgów.

Jeżeli ktoś miał w tym okresie jakieś doznania w kręgach to prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy wszystkim spokojnego zwiedzania kręgów bez sensacji.

SBKK – Eugeniusz Leciej-prezes

Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...
Energie - Węsio...

Energia 2012

Z uwagi na fakt, że dotarły do nas informacje o zainteresowaniu zdjęciami energii publikujemy wybrane w tym wątku.

Czytaj więcej: Energia 2012

Różne rodzaje energii

Na tej stronie przedstawiamy zdjęcia energii, podzieliliśmy je na działy: EJ-zdjęcia przedstawiają energie jęzorów białej energii jest ich w sumie 5. Trudno wytłumaczyć ich istnienie, choć każde zdjęcie ma swoja historię.

Czytaj więcej: Różne rodzaje energii


 

aktualne fazy księżyca aktualności co się dzieje na naszej gwieźdźie
stat4u